Sauna

Zregenerujte svoji mysl i tělo

Vítejte v našem soukromém wellness centru v Jablunkově, které se nachází v klidném prostředí u penzionu Bělá

Sauna

Uspokojíme i ty nejnáročnější saunaře

Naše sauna je určena pro maximálně 6 osob a uspokojí i ty nejnáročnější saunaře. Potírna je vybavena kamny s vyvíječem páry, což umožňuje nastavit různé typy saunování a to suchou finskou saunu nebo lehkou parní lázeň tzv. biosaunu. Dále aplikujeme éterické oleje přírodní kosmetiky „Original ATOK“. V potírně si také můžete vyzkoušet jak působí chronoterapie, to znamená vliv různých barev světla na lidský organismus. Nedílnou součástí sauny je ochlazovací bazén, ochlazovací vědro, sprchy s masážními tryskami, pohodlná lehátka a odpočívárna s pohovkou. Prostorná venkovní terasa s pohodlnými lehátky Vám umocní zážitky ze saunování.  V celém prostoru sauny je podlahové vytápění. Intenzitu osvětlení prostoru si nastavíte dle vlastní nálady. Celý prostor šatny a sauny je vždy vyhrazen pouze pro Vás.

Ceník Sauna

Cena zahrnuje zapůjčení osušky, ručníku, vysoušeče vlasů a sprchového gelu

Za každých započatých 15 minut + 100,- Kč. Rezervovaný čas zahrnuje i dobu strávenou v šatně. Vstup dětí do sauny v doprovodu dospělých osob

Připraveno pro Vás

Nemusíte si k nám nic nosit sebou, v ceně jsou zahrnuty

V ceně vstupného je zahrnuto zapůjčení ručníku, osušky a prostěradla v odpočívárně, sprchový gel a použití vysoušeče vlasů.

Desatero saunování

Po saunování si dopřejte lehké jídlo, džus, mléko, kávu, čaj. Je naprosto nevhodné pítí tvrdého alkoholu.
Rušíte tím vliv lázně na svůj organismus.

Dárkový poukaz

Nabízíme dárkové poukázky s platností 1 rok

darkovy-poukaz-forfit-wellness-jablunkov

Neváhejte nás kontaktovat

Odpovíme na Vaše dotazy

Máte jakékoliv dotazy k našemu wellness centru, sauně nebo whirlpoolu? Kontaktujte nás a my Vám rádi odpovíme na vaše dotazy.